250TXW180MCC16X30
RubyconRubycon
250TXW180MCC16X30 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 250TXW180MCC16X30
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 250V RADIAL
lomakkeissa: 1.250TXW180MCC16X30.pdf2.250TXW180MCC16X30.pdf
  • Viesti
250TXW180MCC16X30: n tekniset tiedot
Osa numero 250TXW180MCC16X30 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 250V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4968 pcs Tietolomake 1.250TXW180MCC16X30.pdf2.250TXW180MCC16X30.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja TXW Ripple Current @ Low Frequency 950mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.33A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-1213
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.280" (32.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 180µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 180µF