250TXW180MEFC18X25
RubyconRubycon
250TXW180MEFC18X25 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 250TXW180MEFC18X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 250V RADIAL
lomakkeissa: 1.250TXW180MEFC18X25.pdf2.250TXW180MEFC18X25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
250TXW180MEFC18X25: n tekniset tiedot
Osa numero 250TXW180MEFC18X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 250V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 33261 pcs Tietolomake 1.250TXW180MEFC18X25.pdf2.250TXW180MEFC18X25.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja TXW Ripple Current @ Low Frequency 880mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.23A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-1729
250TXW180MEFC18X25-ND
250TXW180MEFCEFR18X25
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.083" (27.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 180µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 180µF