250VXG220MEFCSN22X25
RubyconRubycon
250VXG220MEFCSN22X25 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 250VXG220MEFCSN22X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP
lomakkeissa: 1.250VXG220MEFCSN22X25.pdf2.250VXG220MEFCSN22X25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
250VXG220MEFCSN22X25: n tekniset tiedot
Osa numero 250VXG220MEFCSN22X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 40935 pcs Tietolomake 1.250VXG220MEFCSN22X25.pdf2.250VXG220MEFCSN22X25.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm)
Sarja VXG Ripple Current @ Low Frequency 1.22A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.83A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet 1189-2011
250VXG220MEFCSN22X25-ND
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 220µF