250VXG330MEFC25X25
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 250VXG330MEFC25X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
lomakkeissa: 1.250VXG330MEFC25X25.pdf2.250VXG330MEFC25X25.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
250VXG330MEFC25X25: n tekniset tiedot
Osa numero 250VXG330MEFC25X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 30295 pcs Tietolomake 1.250VXG330MEFC25X25.pdf2.250VXG330MEFC25X25.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm)
Sarja VXG Ripple Current @ Low Frequency 1.39A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.085A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset General Purpose