250VXG390MEFCSN22X40
RubyconRubycon
250VXG390MEFCSN22X40 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 250VXG390MEFCSN22X40
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP
lomakkeissa: 1.250VXG390MEFCSN22X40.pdf2.250VXG390MEFCSN22X40.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
250VXG390MEFCSN22X40: n tekniset tiedot
Osa numero 250VXG390MEFCSN22X40 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 28455 pcs Tietolomake 1.250VXG390MEFCSN22X40.pdf2.250VXG390MEFCSN22X40.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm)
Sarja VXG Ripple Current @ Low Frequency 1.84A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.76A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 390µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 390µF Sovellukset General Purpose