250WXA33MGC16X16
Tuote-esittely
Osa numero: 250WXA33MGC16X16
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL
lomakkeissa: 1.250WXA33MGC16X16.pdf2.250WXA33MGC16X16.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
  • Viesti
250WXA33MGC16X16: n tekniset tiedot
Osa numero 250WXA33MGC16X16 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 144959 pcs Tietolomake 1.250WXA33MGC16X16.pdf2.250WXA33MGC16X16.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja WXA Ripple Current @ Low Frequency 238mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 357mA @ 10kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 33µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 33µF Sovellukset Automotive