250WXA47M18X20
Tuote-esittely
Osa numero: 250WXA47M18X20
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM RAD
lomakkeissa: 1.250WXA47M18X20.pdf2.250WXA47M18X20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
250WXA47M18X20: n tekniset tiedot
Osa numero 250WXA47M18X20 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 79089 pcs Tietolomake 1.250WXA47M18X20.pdf2.250WXA47M18X20.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja WXA Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 47µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 47µF