25PHV330M10X10.5
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 25PHV330M10X10.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 330UF 20% 25V SMD
lomakkeissa: 25PHV330M10X10.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
25PHV330M10X10.5: n tekniset tiedot
Osa numero 25PHV330M10X10.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM POLY 330UF 20% 25V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 29567 pcs Tietolomake 25PHV330M10X10.5.pdf
Jännite - Rated 25V Tyyppi Hybrid
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja PHV
Ripple Current @ Low Frequency 180mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3.6A @ 100kHz
Arvioinnit AEC-Q200 Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet 1189-4297-6
Käyttölämpötila -55°C ~ 135°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 135°C
Lead Spacing - Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 20 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 20 mOhm 4000 Hrs @ 135°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset Automotive