25PJV270M8X10.5
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 25PJV270M8X10.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 270UF 20% 25V SMD
lomakkeissa: 25PJV270M8X10.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
25PJV270M8X10.5: n tekniset tiedot
Osa numero 25PJV270M8X10.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM POLY 270UF 20% 25V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 97828 pcs Tietolomake 25PJV270M8X10.5.pdf
Jännite - Rated 25V Tyyppi Hybrid
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Sarja PJV
Ripple Current @ Low Frequency 96mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.92A @ 100kHz
Arvioinnit AEC-Q200 Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet 1189-4302
1189-4302-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Lead Spacing - Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 25 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 270µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 25 mOhm 4000 Hrs @ 125°C
kapasitanssi 270µF Sovellukset Automotive