25ST155M3225
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 25ST155M3225
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 1.5UF 20% 25VDC 1210
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
25ST155M3225: n tekniset tiedot
Osa numero 25ST155M3225 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP FILM 1.5UF 20% 25VDC 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 31856 pcs Tietolomake
Voltage Rating - DC 25V Voltage Rating - AC -
Toleranssi ±20% päättyminen Solder Pads
Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Sarja PMLCAP®, ST
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric) Muut nimet 25ST1.5M3225X
25ST1.5M3225X-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.087" (2.20mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Acrylic, Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 1.5µF Film Capacitor 25V Acrylic, Metallized 1210 (3225 Metric) kapasitanssi 1.5µF