25ZLG47MEFCTZ6.3X7
RubyconRubycon
25ZLG47MEFCTZ6.3X7 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 25ZLG47MEFCTZ6.3X7
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
lomakkeissa: 1.25ZLG47MEFCTZ6.3X7.pdf2.25ZLG47MEFCTZ6.3X7.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
25ZLG47MEFCTZ6.3X7: n tekniset tiedot
Osa numero 25ZLG47MEFCTZ6.3X7 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1287405 pcs Tietolomake 1.25ZLG47MEFCTZ6.3X7.pdf2.25ZLG47MEFCTZ6.3X7.pdf
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Sarja ZLG Ripple Current @ Low Frequency 86.4mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 480mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.098" (2.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 150 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 47µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 47µF