25ZLG680MEFC12.5X16
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 25ZLG680MEFC12.5X16
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM RAD
lomakkeissa: 1.25ZLG680MEFC12.5X16.pdf2.25ZLG680MEFC12.5X16.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
25ZLG680MEFC12.5X16: n tekniset tiedot
Osa numero 25ZLG680MEFC12.5X16 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 343274 pcs Tietolomake 1.25ZLG680MEFC12.5X16.pdf2.25ZLG680MEFC12.5X16.pdf
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja ZLG Ripple Current @ Low Frequency 1.21A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.2A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 680µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 680µF