2SXB220M
RubyconRubycon
2SXB220M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 2SXB220M
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 220UF 20% 2V SMD
lomakkeissa: 2SXB220M.pdf
  • Viesti
2SXB220M: n tekniset tiedot
Osa numero 2SXB220M Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM POLY 220UF 20% 2V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4170 pcs Tietolomake 2SXB220M.pdf
Jännite - Rated 2V Tyyppi Polymer
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Sarja PC-CON, SXB
Ripple Current @ High Frequency 3A @ 100kHz Arvioinnit -
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case 2917 (7343 Metric)
Muut nimet 1189-1608-6 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.90mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 13 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 13 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 220µF Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
2SX83
2SX83
valmistajat: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Kuvaus: SWITCH SNAP ACTION SPDT 7A 250V