2SXE150M
RubyconRubycon
2SXE150M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 2SXE150M
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 150UF 20% 2V SMD
lomakkeissa: 2SXE150M.pdf
  • Viesti
2SXE150M: n tekniset tiedot
Osa numero 2SXE150M Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM POLY 150UF 20% 2V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5149 pcs Tietolomake 2SXE150M.pdf
Jännite - Rated 2V Tyyppi Polymer
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Sarja PC-CON, SXE
Ripple Current @ High Frequency 3A @ 100kHz Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2917 (7343 Metric)
Muut nimet 1189-1610-2 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.90mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 9 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 150µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 150µF Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
2SXE180M1.9X7.3
2SXE180M1.9X7.3
valmistajat: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM POLY 180UF 20% 2V SMD
Varastossa: 144996 pcs
ladata: 2SXE180M1.9X7.3.pdf
RFQ
2SXE220MR07
2SXE220MR07
valmistajat: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM POLY 220UF 20% 2V SMD
Varastossa: 3258 pcs
ladata: 2SXE220MR07.pdf
RFQ
2SXE150M1.9X7.3
2SXE150M1.9X7.3
Kuvaus: CAP ALUM POLY 150UF 20% 2V SMD