315VXR180MEFC30X25
Tuote-esittely
Osa numero: 315VXR180MEFC30X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 315V SNAP
lomakkeissa: 1.315VXR180MEFC30X25.pdf2.315VXR180MEFC30X25.pdf
  • Viesti
315VXR180MEFC30X25: n tekniset tiedot
Osa numero 315VXR180MEFC30X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 315V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 23658 pcs Tietolomake 1.315VXR180MEFC30X25.pdf2.315VXR180MEFC30X25.pdf
Jännite - Rated 315V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja VXR Ripple Current @ Low Frequency 900mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.26A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 180µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 180µF Sovellukset General Purpose