315VXR330MEFCSN35X30
Tuote-esittely
Osa numero: 315VXR330MEFCSN35X30
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 315V SNAP
lomakkeissa: 1.315VXR330MEFCSN35X30.pdf2.315VXR330MEFCSN35X30.pdf
  • Viesti
315VXR330MEFCSN35X30: n tekniset tiedot
Osa numero 315VXR330MEFCSN35X30 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 315V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 21112 pcs Tietolomake 1.315VXR330MEFCSN35X30.pdf2.315VXR330MEFCSN35X30.pdf
Jännite - Rated 315V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Sarja VXR Ripple Current @ Low Frequency 1.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.68A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset General Purpose