350WA33MEFCGC18X16
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 350WA33MEFCGC18X16
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL
lomakkeissa: 1.350WA33MEFCGC18X16.pdf2.350WA33MEFCGC18X16.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
350WA33MEFCGC18X16: n tekniset tiedot
Osa numero 350WA33MEFCGC18X16 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 102044 pcs Tietolomake 1.350WA33MEFCGC18X16.pdf2.350WA33MEFCGC18X16.pdf
Jännite - Rated 350V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja WA Ripple Current @ Low Frequency 270mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 405mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 33µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 33µF Sovellukset General Purpose