350WXA3.3MEFCT78X9
RubyconRubycon
350WXA3.3MEFCT78X9 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 350WXA3.3MEFCT78X9
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 3.3UF 20% 350V RADIAL
lomakkeissa: 1.350WXA3.3MEFCT78X9.pdf2.350WXA3.3MEFCT78X9.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
350WXA3.3MEFCT78X9: n tekniset tiedot
Osa numero 350WXA3.3MEFCT78X9 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 3.3UF 20% 350V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 694624 pcs Tietolomake 1.350WXA3.3MEFCT78X9.pdf2.350WXA3.3MEFCT78X9.pdf
Jännite - Rated 350V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja WXA Ripple Current @ Low Frequency 37mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 55.5mA @ 10kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.138" (3.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 3.3µF Sovellukset Automotive