35ML10MEFCT54X7
RubyconRubycon
35ML10MEFCT54X7 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 35ML10MEFCT54X7
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
lomakkeissa: 1.35ML10MEFCT54X7.pdf2.35ML10MEFCT54X7.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
4000 pcs
  • Viesti
35ML10MEFCT54X7: n tekniset tiedot
Osa numero 35ML10MEFCT54X7 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2130652 pcs Tietolomake 1.35ML10MEFCT54X7.pdf2.35ML10MEFCT54X7.pdf
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.157" Dia (4.00mm)
Sarja ML Ripple Current @ Low Frequency 28mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 42mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-3733-3
35ML10MEFCT54X7-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.059" (1.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 10µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 10µF