35ML12MEFC5X5
RubyconRubycon
35ML12MEFC5X5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 35ML12MEFC5X5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 12UF 20% 35V RADIAL
lomakkeissa: 1.35ML12MEFC5X5.pdf2.35ML12MEFC5X5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
35ML12MEFC5X5: n tekniset tiedot
Osa numero 35ML12MEFC5X5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 12UF 20% 35V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1707761 pcs Tietolomake 1.35ML12MEFC5X5.pdf2.35ML12MEFC5X5.pdf
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Sarja ML Ripple Current @ Low Frequency 34mA @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.079" (2.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.256" (6.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 12µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 12µF