35TGV560M12.5X16
RubyconRubycon
35TGV560M12.5X16 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 35TGV560M12.5X16
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 35V SMD
lomakkeissa: 1.35TGV560M12.5X16.pdf2.35TGV560M12.5X16.pdf3.35TGV560M12.5X16.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
  • Viesti
35TGV560M12.5X16: n tekniset tiedot
Osa numero 35TGV560M12.5X16 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 35V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm) Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja TGV Ripple Current @ Low Frequency 600mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1A @ 100kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet 1189-2677-6
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.650" (16.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 74 mOhm @ 100kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 560µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 74 mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 125°C kapasitanssi 560µF