35THV100M10X10.5
RubyconRubycon
35THV100M10X10.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 35THV100M10X10.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD
lomakkeissa: 1.35THV100M10X10.5.pdf2.35THV100M10X10.5.pdf3.35THV100M10X10.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
35THV100M10X10.5: n tekniset tiedot
Osa numero 35THV100M10X10.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja THV Ripple Current @ Low Frequency 250mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 500mA @ 100kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 200 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 200 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 125°C
kapasitanssi 100µF Sovellukset Automotive