35THV33M6.3X6.1
RubyconRubycon
35THV33M6.3X6.1 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 35THV33M6.3X6.1
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD
lomakkeissa: 1.35THV33M6.3X6.1.pdf2.35THV33M6.3X6.1.pdf3.35THV33M6.3X6.1.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
35THV33M6.3X6.1: n tekniset tiedot
Osa numero 35THV33M6.3X6.1 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Sarja THV Ripple Current @ Low Frequency 31.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 70mA @ 100kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet 1189-2052-2
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.240" (6.10mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 1 Ohm @ 100kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 33µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1 Ohm @ 100kHz 2000 Hrs @ 125°C kapasitanssi 33µF