35TLV2200M16X21.5
RubyconRubycon
35TLV2200M16X21.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 35TLV2200M16X21.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 35V SMD
lomakkeissa: 1.35TLV2200M16X21.5.pdf2.35TLV2200M16X21.5.pdf3.35TLV2200M16X21.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
75 pcs
150 pcs
375 pcs
525 pcs
750 pcs
1875 pcs
3750 pcs
  • Viesti
35TLV2200M16X21.5: n tekniset tiedot
Osa numero 35TLV2200M16X21.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 35V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm) Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja TLV Ripple Current @ Low Frequency 1.398A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.33A @ 100kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet 1189-2111-2
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 29 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 2200µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 2200µF Sovellukset Automotive