35TLV470M12.5X13.5
RubyconRubycon
35TLV470M12.5X13.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 35TLV470M12.5X13.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 35V SMD
lomakkeissa: 1.35TLV470M12.5X13.5.pdf2.35TLV470M12.5X13.5.pdf3.35TLV470M12.5X13.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
35TLV470M12.5X13.5: n tekniset tiedot
Osa numero 35TLV470M12.5X13.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 35V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm) Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja TLV Ripple Current @ Low Frequency 660mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.1A @ 100kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet 1189-2107-2
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 65 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 470µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 470µF Sovellukset Automotive