35TZV10M5X6.1
RubyconRubycon
35TZV10M5X6.1 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 35TZV10M5X6.1
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
lomakkeissa: 1.35TZV10M5X6.1.pdf2.35TZV10M5X6.1.pdf3.35TZV10M5X6.1.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
35TZV10M5X6.1: n tekniset tiedot
Osa numero 35TZV10M5X6.1 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Sarja TZV Ripple Current @ Low Frequency 54.4mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 170mA @ 100kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet 1189-1847-6
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 700 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.240" (6.10mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 10µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 10µF Sovellukset Automotive