35TZV4.7M4X6.1
RubyconRubycon
35TZV4.7M4X6.1 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 35TZV4.7M4X6.1
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 4.7UF 20% 35V SMD
lomakkeissa: 1.35TZV4.7M4X6.1.pdf2.35TZV4.7M4X6.1.pdf3.35TZV4.7M4X6.1.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
35TZV4.7M4X6.1: n tekniset tiedot
Osa numero 35TZV4.7M4X6.1 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 4.7UF 20% 35V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Koko / Dimension 0.157" Dia (4.00mm)
Sarja TZV Ripple Current @ Low Frequency 27mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 90mA @ 100kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet 1189-2459-2
35TZV4.7M4X6.1-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 1.45 Ohms Korkeus - Istuva (Max) 0.240" (6.10mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 4.7µF Sovellukset Automotive