35ZLG680MEFCG412.5X20
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 35ZLG680MEFCG412.5X20
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL
lomakkeissa: 1.35ZLG680MEFCG412.5X20.pdf2.35ZLG680MEFCG412.5X20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
35ZLG680MEFCG412.5X20: n tekniset tiedot
Osa numero 35ZLG680MEFCG412.5X20 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 276386 pcs Tietolomake 1.35ZLG680MEFCG412.5X20.pdf2.35ZLG680MEFCG412.5X20.pdf
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja ZLG Ripple Current @ Low Frequency 1.364A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.48A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 13 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 680µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 680µF