35ZLH100MEFC6.3X11
RubyconRubycon
35ZLH100MEFC6.3X11 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 35ZLH100MEFC6.3X11
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
lomakkeissa: 1.35ZLH100MEFC6.3X11.pdf2.35ZLH100MEFC6.3X11.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
35ZLH100MEFC6.3X11: n tekniset tiedot
Osa numero 35ZLH100MEFC6.3X11 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 294868 pcs Tietolomake 1.35ZLH100MEFC6.3X11.pdf2.35ZLH100MEFC6.3X11.pdf
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Sarja ZLH Ripple Current @ Low Frequency 270mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 540mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-1300
35ZLH100M6.3X11
35ZLH100MEFC63X11
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.098" (2.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 94 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 100µF Sovellukset General Purpose