400BXC4.7MEFCT810X16
RubyconRubycon
400BXC4.7MEFCT810X16 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 400BXC4.7MEFCT810X16
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
lomakkeissa: 1.400BXC4.7MEFCT810X16.pdf2.400BXC4.7MEFCT810X16.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
400BXC4.7MEFCT810X16: n tekniset tiedot
Osa numero 400BXC4.7MEFCT810X16 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 450545 pcs Tietolomake 1.400BXC4.7MEFCT810X16.pdf2.400BXC4.7MEFCT810X16.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja BXC Ripple Current @ Low Frequency 44mA @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 400BXC4R7MEFCT810X16 Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.709" (18.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 4.7µF Sovellukset General Purpose