400BXC47MEFCGC16X25
RubyconRubycon
400BXC47MEFCGC16X25 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 400BXC47MEFCGC16X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
lomakkeissa: 1.400BXC47MEFCGC16X25.pdf2.400BXC47MEFCGC16X25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
  • Viesti
400BXC47MEFCGC16X25: n tekniset tiedot
Osa numero 400BXC47MEFCGC16X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 100039 pcs Tietolomake 1.400BXC47MEFCGC16X25.pdf2.400BXC47MEFCGC16X25.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja BXC Ripple Current @ Low Frequency 472mA @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 47µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 47µF