400HFG2200MBN45X100
RubyconRubycon
400HFG2200MBN45X100 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 400HFG2200MBN45X100
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 400V SNAP
lomakkeissa: 1.400HFG2200MBN45X100.pdf2.400HFG2200MBN45X100.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
400HFG2200MBN45X100: n tekniset tiedot
Osa numero 400HFG2200MBN45X100 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 400V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2486 pcs Tietolomake 1.400HFG2200MBN45X100.pdf2.400HFG2200MBN45X100.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.772" Dia (45.00mm)
Sarja HFG Ripple Current @ Low Frequency 6.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 8.82A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - 4 Lead Muut nimet 1189-3273
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.886" (22.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 4.016" (102.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 2200µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - 4 Lead 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 2200µF