400HFG680MBN40X50
RubyconRubycon
400HFG680MBN40X50 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 400HFG680MBN40X50
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
lomakkeissa: 1.400HFG680MBN40X50.pdf2.400HFG680MBN40X50.pdf
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
400HFG680MBN40X50: n tekniset tiedot
Osa numero 400HFG680MBN40X50 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5982 pcs Tietolomake 1.400HFG680MBN40X50.pdf2.400HFG680MBN40X50.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.575" Dia (40.00mm)
Sarja HFG Ripple Current @ Low Frequency 3.38A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.732A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - 4 Lead Muut nimet 1189-3261
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.886" (22.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 680µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - 4 Lead 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 680µF