400MXH820MEFCSN30X60
RubyconRubycon
400MXH820MEFCSN30X60 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 400MXH820MEFCSN30X60
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 400V SNAP
lomakkeissa: 1.400MXH820MEFCSN30X60.pdf2.400MXH820MEFCSN30X60.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
400MXH820MEFCSN30X60: n tekniset tiedot
Osa numero 400MXH820MEFCSN30X60 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 400V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7982 pcs Tietolomake 1.400MXH820MEFCSN30X60.pdf2.400MXH820MEFCSN30X60.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja MXH Ripple Current @ Low Frequency 2.76A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.864A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet 1189-3405
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 2.441" (62.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 820µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 820µF