400MXK150MEFCSN22X25
RubyconRubycon
400MXK150MEFCSN22X25 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 400MXK150MEFCSN22X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
lomakkeissa: 1.400MXK150MEFCSN22X25.pdf2.400MXK150MEFCSN22X25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
200 pcs
600 pcs
1000 pcs
2600 pcs
  • Viesti
400MXK150MEFCSN22X25: n tekniset tiedot
Osa numero 400MXK150MEFCSN22X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 24405 pcs Tietolomake 1.400MXK150MEFCSN22X25.pdf2.400MXK150MEFCSN22X25.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm)
Sarja MXK Ripple Current @ Low Frequency 1.03A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.442A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tray
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet 1189-2649
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 150µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 150µF