400MXK180MEFCSN25X25
RubyconRubycon
400MXK180MEFCSN25X25 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 400MXK180MEFCSN25X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
lomakkeissa: 1.400MXK180MEFCSN25X25.pdf2.400MXK180MEFCSN25X25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
200 pcs
600 pcs
1000 pcs
2600 pcs
  • Viesti
400MXK180MEFCSN25X25: n tekniset tiedot
Osa numero 400MXK180MEFCSN25X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 18778 pcs Tietolomake 1.400MXK180MEFCSN25X25.pdf2.400MXK180MEFCSN25X25.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm)
Sarja MXK Ripple Current @ Low Frequency 1.15A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.61A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tray
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet 1189-2651
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 180µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 180µF