400PX22MEFC12.5X20
RubyconRubycon
400PX22MEFC12.5X20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 400PX22MEFC12.5X20
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL
lomakkeissa: 1.400PX22MEFC12.5X20.pdf2.400PX22MEFC12.5X20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
400PX22MEFC12.5X20: n tekniset tiedot
Osa numero 400PX22MEFC12.5X20 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 161819 pcs Tietolomake 1.400PX22MEFC12.5X20.pdf2.400PX22MEFC12.5X20.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja PX Ripple Current @ Low Frequency 140mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 210mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 22µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 22µF Sovellukset General Purpose