400PX3.3MEFCTA8X11.5
RubyconRubycon
400PX3.3MEFCTA8X11.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 400PX3.3MEFCTA8X11.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 3.3UF 20% 400V RADIAL
lomakkeissa: 1.400PX3.3MEFCTA8X11.5.pdf2.400PX3.3MEFCTA8X11.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
400PX3.3MEFCTA8X11.5: n tekniset tiedot
Osa numero 400PX3.3MEFCTA8X11.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 3.3UF 20% 400V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 829169 pcs Tietolomake 1.400PX3.3MEFCTA8X11.5.pdf2.400PX3.3MEFCTA8X11.5.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja PX Ripple Current @ Low Frequency 34mA @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.138" (3.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 3.3µF