400WXA10MEFCGC16X16
Tuote-esittely
Osa numero: 400WXA10MEFCGC16X16
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL
lomakkeissa: 1.400WXA10MEFCGC16X16.pdf2.400WXA10MEFCGC16X16.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
  • Viesti
400WXA10MEFCGC16X16: n tekniset tiedot
Osa numero 400WXA10MEFCGC16X16 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 211841 pcs Tietolomake 1.400WXA10MEFCGC16X16.pdf2.400WXA10MEFCGC16X16.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja WXA Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 10µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 10µF Sovellukset Automotive