400WXA2.2MEFCTA8X9
RubyconRubycon
400WXA2.2MEFCTA8X9 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 400WXA2.2MEFCTA8X9
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL
lomakkeissa: 1.400WXA2.2MEFCTA8X9.pdf2.400WXA2.2MEFCTA8X9.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
400WXA2.2MEFCTA8X9: n tekniset tiedot
Osa numero 400WXA2.2MEFCTA8X9 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 843969 pcs Tietolomake 1.400WXA2.2MEFCTA8X9.pdf2.400WXA2.2MEFCTA8X9.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja WXA Ripple Current @ Low Frequency 35mA @ 120Hz
Arvioinnit AEC-Q200 Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.138" (3.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 2.2µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 2.2µF