400WXA33MEFC18X20
Tuote-esittely
Osa numero: 400WXA33MEFC18X20
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL
lomakkeissa: 1.400WXA33MEFC18X20.pdf2.400WXA33MEFC18X20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
400WXA33MEFC18X20: n tekniset tiedot
Osa numero 400WXA33MEFC18X20 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 71422 pcs Tietolomake 1.400WXA33MEFC18X20.pdf2.400WXA33MEFC18X20.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja WXA Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 33µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 33µF Sovellukset Automotive