400WXA3R3M10X9
Tuote-esittely
Osa numero: 400WXA3R3M10X9
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM RAD
lomakkeissa: 1.400WXA3R3M10X9.pdf2.400WXA3R3M10X9.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
400WXA3R3M10X9: n tekniset tiedot
Osa numero 400WXA3R3M10X9 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 350825 pcs Tietolomake 1.400WXA3R3M10X9.pdf2.400WXA3R3M10X9.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja WXA Ripple Current @ Low Frequency 40mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 60mA @ 10kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 3.3µF