420CXW18MEFR8X35
RubyconRubycon
420CXW18MEFR8X35 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 420CXW18MEFR8X35
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 18UF 20% 420V T/H
lomakkeissa: 1.420CXW18MEFR8X35.pdf2.420CXW18MEFR8X35.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
420CXW18MEFR8X35: n tekniset tiedot
Osa numero 420CXW18MEFR8X35 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 18UF 20% 420V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 60414 pcs Tietolomake 1.420CXW18MEFR8X35.pdf2.420CXW18MEFR8X35.pdf
Jännite - Rated 420V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja CXW Ripple Current @ Low Frequency 160mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 240mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-3235
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.138" (3.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 18µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 18µF