420CXW220MEFC18X50
RubyconRubycon
420CXW220MEFC18X50 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 420CXW220MEFC18X50
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 420V RADIAL
lomakkeissa: 1.420CXW220MEFC18X50.pdf2.420CXW220MEFC18X50.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
420CXW220MEFC18X50: n tekniset tiedot
Osa numero 420CXW220MEFC18X50 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 420V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 23074 pcs Tietolomake 1.420CXW220MEFC18X50.pdf2.420CXW220MEFC18X50.pdf
Jännite - Rated 420V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja CXW Ripple Current @ Low Frequency 1.22A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.83A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 220µF Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
420DC-4X
420DC-4X
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: 420DC-4X=WILMAR UNDERVOLTAGE R
Varastossa: 89 pcs
ladata:
RFQ
420E1-1
420E1-1
valmistajat: E-Switch
Kuvaus: BLK EXTENDER COVER 1 LED
Varastossa: 5711 pcs
ladata:
RFQ
420CXW15MEFR8X30
420CXW15MEFR8X30
valmistajat: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 15UF 20% 420V T/H