420VXS330MEFC30X40
Tuote-esittely
Osa numero: 420VXS330MEFC30X40
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP
lomakkeissa: 1.420VXS330MEFC30X40.pdf2.420VXS330MEFC30X40.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
420VXS330MEFC30X40: n tekniset tiedot
Osa numero 420VXS330MEFC30X40 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 33774 pcs Tietolomake 1.420VXS330MEFC30X40.pdf2.420VXS330MEFC30X40.pdf
Jännite - Rated 420V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja VXS Ripple Current @ Low Frequency 1.82A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.548A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
420VXS120MEFC25X25
420VXS120MEFC25X25
valmistajat: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 120UF 20% 420V SNAP
Varastossa: 42351 pcs
ladata: 420VXS120MEFC25X25.pdf
RFQ
420VXS180MEFC22X40
420VXS180MEFC22X40
valmistajat: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 180UF 20% 420V SNAP