420VXS560MEFC35X50
Tuote-esittely
Osa numero: 420VXS560MEFC35X50
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus SNAP TERMINAL
lomakkeissa: 1.420VXS560MEFC35X50.pdf2.420VXS560MEFC35X50.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
420VXS560MEFC35X50: n tekniset tiedot
Osa numero 420VXS560MEFC35X50 Valmistaja Rubycon
Kuvaus SNAP TERMINAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 20654 pcs Tietolomake 1.420VXS560MEFC35X50.pdf2.420VXS560MEFC35X50.pdf
Jännite - Rated 420V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Sarja VXS Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 560µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 560µF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
420VXS150MEFC22X35
420VXS150MEFC22X35
valmistajat: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 150UF 20% 420V SNAP
Varastossa: 24834 pcs
ladata: 420VXS150MEFC22X35.pdf
RFQ
420VXS330MEFC30X40
420VXS330MEFC30X40
valmistajat: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP
Varastossa: 33774 pcs
ladata: 420VXS330MEFC30X40.pdf
RFQ
420Z
420Z
valmistajat: Conxall / Switchcraft
Kuvaus: CONN PLUG STEREO
ladata:
420X
420X
Kuvaus: CONN PLUG MONO 6.35MM 2COND