450BXW39MEFR10X45
RubyconRubycon
450BXW39MEFR10X45 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 450BXW39MEFR10X45
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 39UF 20% 450V T/H
lomakkeissa: 1.450BXW39MEFR10X45.pdf2.450BXW39MEFR10X45.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
450BXW39MEFR10X45: n tekniset tiedot
Osa numero 450BXW39MEFR10X45 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 39UF 20% 450V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 37866 pcs Tietolomake 1.450BXW39MEFR10X45.pdf2.450BXW39MEFR10X45.pdf
Jännite - Rated 450V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja BXW Ripple Current @ Low Frequency 410mA @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 1189-3188 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 39µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 39µF Sovellukset General Purpose