450BXW47MEFC18X20
RubyconRubycon
450BXW47MEFC18X20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 450BXW47MEFC18X20
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL
lomakkeissa: 1.450BXW47MEFC18X20.pdf2.450BXW47MEFC18X20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
450BXW47MEFC18X20: n tekniset tiedot
Osa numero 450BXW47MEFC18X20 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 58436 pcs Tietolomake 1.450BXW47MEFC18X20.pdf2.450BXW47MEFC18X20.pdf
Jännite - Rated 450V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja BXW Ripple Current @ Low Frequency 460mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.15A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 47µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 47µF Sovellukset General Purpose