450CXW150MEFC16X50
RubyconRubycon
450CXW150MEFC16X50 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 450CXW150MEFC16X50
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 450V RADIAL
lomakkeissa: 1.450CXW150MEFC16X50.pdf2.450CXW150MEFC16X50.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
450CXW150MEFC16X50: n tekniset tiedot
Osa numero 450CXW150MEFC16X50 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 450V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 25581 pcs Tietolomake 1.450CXW150MEFC16X50.pdf2.450CXW150MEFC16X50.pdf
Jännite - Rated 450V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja CXW Ripple Current @ Low Frequency 980mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.47A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 150µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 150µF Sovellukset General Purpose