450CXW180MEFR18X45
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 450CXW180MEFR18X45
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus PENCIL CAP
lomakkeissa: 1.450CXW180MEFR18X45.pdf2.450CXW180MEFR18X45.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
450CXW180MEFR18X45: n tekniset tiedot
Osa numero 450CXW180MEFR18X45 Valmistaja Rubycon
Kuvaus PENCIL CAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 34412 pcs Tietolomake 1.450CXW180MEFR18X45.pdf2.450CXW180MEFR18X45.pdf
Jännite - Rated 450V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja CXW Ripple Current @ Low Frequency 1.09A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.18A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 180µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 180µF Sovellukset General Purpose